Wizyta duszpasterska - Kolęda 2018

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2018/2019

 

DATA

KSIĄDZ

GODZINA

ULICA

27 grudnia 2018, czwartek

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Naruszewicza blok 3, 3A, 5, 5A, 11, 13, 15

28 grudnia 2018,

piątek

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Szymanowskiego blok 59 klatka I od nru 1 do 87, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 32

29 grudnia 2018,

sobota

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Szymanowskiego blok 59 klatka II od nru 88 do 174, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 30, ok. godz. 14:00 Kosynierów (domy nowe), Kosynierów domy prywatne

30. 12. 2018, niedziela

ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Braci Altman

31 grudnia 2018, poniedziałek

Ks. GRZEGORZ

Od 10:00

Od 12:30

Braci Mieroszewskich od nr 4;

Wiśniowa

1 stycznia 2019, Nowy Rok

XXXXXXXXXX

XXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

2 stycznia 2019,

środa

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Dmowskiego 34, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 16

3 stycznia 2019,

czwartek

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Dmowskiego blok 36, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 24A

4 stycznia 2019,

piątek

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Zabłockiego, poprawki od 17:00

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 24B

5 stycznia 2019,

sobota

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Jana Dormana od początku

 

Ks. GRZEGORZ

9:00 -14:00

Kasprzaka, Sezamkowa

06.01.2019, niedziela

XXXXXXXX

XXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

7 stycznia 2019, poniedziałek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Szymanowskiego domy prywatne numery parzyste od 4A do 50B

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 20C i 22D

8 stycznia 2019,

wtorek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Szymanowskiego domy prywatne numery parzyste od 52 do 142

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 20B

9 stycznia 2019,

środa

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Szymanowskiego domy prywatne numery od 3A do 91A nieparzyste

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 28

10 stycznia 2019,

czwartek

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Od 10:30

Od 12:00

Od 15:30

Szymanowskiego blok 1,

Szymanowskiego blok 2,

Szymanowskiego blok 3,

Szymanowskiego blok 4; poprawki we wszystkich po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 18

11 stycznia 2019,

piątek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:30

Szymanowskiego blok 5, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 8

12 stycznia 2019,

sobota

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Od 14:30

 

Lenartowicza domy prywatne od 1 do 37

Lenartowicza blok 9

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego – domy prywatne, Błotna, Cienista, Czereśniowa

13 stycznia 2019,

niedziela

Ks. Andrzej

Od 15:00

Od 19:00

Lenartowicza 53-71

Lenartowicza 75-83

14 stycznia 2019, poniedziałek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Południowa od 1-20

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 26

15 stycznia 2019,

wtorek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Południowa od 20A - do końca

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 10

16 stycznia 2019,

środa

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Lenartowicza blok 73, poprawki od 15:30

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 4, 2

17 stycznia 2019,

czwartek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Od 17:00

Od 19:00

Dmowskiego blok 40A

Dmowskiego blok 42A

Dmowskiego blok 44A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Kosynierów blok 39

18 stycznia 2019,

piątek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Od 19:00

Dmowskiego blok 46A

Dmowskiego blok 48A

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 20, 20a

19 stycznia 2019,

sobota

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

Od 11:00

Od 15:00

Od 18:00

Dmowskiego blok 50A

Dmowskiego blok 52A

Dmowskiego blok 54A

Dmowskiego blok 56A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 9:00

Dmowskiego blok 14

20 stycznia 2019,

niedziela

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Od 16:30

Dmowskiego blok 58A

Dmowskiego blok 60A, poprawki po zakończeniu

21 stycznia 2019, poniedziałek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Od 17:00

Dmowskiego blok 62A

Dmowskiego blok 64A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Niemcewicza 17, 19

22 stycznia 2019,

wtorek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Od 18:00

Dmowskiego blok 66A

Dmowskiego blok 68A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Braci Śniadeckich 1, 1A, 1B, , 2, 2A

23 stycznia 2019,

środa

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

 

Dmowskiego blok 70A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Braci Śniadeckich 3, 3A, 4, 5, 5A

24 stycznia 2019,

czwartek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Dmowskiego blok 72A, poprawki po zakończeniu

 

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Niemcewicza 13

25 stycznia 2019,

piątek

Ks. ANDRZEJ

Od 15:00

Dmowskiego blok 74A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Niemcewicza 9, 11, 15

26 stycznia 2019,

sobota

Ks. ANDRZEJ

Od 9:00

 

Dmowskiego blok 76A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 12

27.012019, niedziela

XXXXXXXXXX

XXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

28 stycznia 2019, poniedziałek,

Ks. Andrzej

Od 15:00

Dmowskiego blok 78A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

 

nie chodzi

29 stycznia 2019,

wtorek

Ks. Andrzej

Od 15:00

Dmowskiego blok 80A, poprawki po zakończeniu

 

Ks. GRZEGORZ

 

Nie chodzi

30 stycznia 2019,

środa

Ks. GRZEGORZ

Od 9:00

Dmowskiego blok 22

31 stycznia 2019,

czwartek

Ks. GRZEGORZ

OD 15:30

Dmowskiego blok 6

 

02 stycznia 2018